O firmie

Producent garniturów JOYVI jest polską firmą działającą w branży odzieżowej na terenie całego kraju już od 1989 roku.

JOYVI to od lat synonim najwyższej jakości. Ubieramy mężczyzn na każdą okazję. Do pracy, na śluby, studniówki i weekendowe wypady za miasto.

Stosujemy najlepsze tkaniny i ponadczasowe wzory, zawsze śledząc najnowsze trendy w modzie męskiej. W ofercie firmy oprócz klasycznych garniturów znajdziemy marynarki, spodnie, płaszcze, kurtki, koszule, obuwie, akcesoria i dodatki skórzane.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i fachową kadrę pracującą z dużym oddaniem dla firmy. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy usługę szycia na miarę i konsultacje z projektantem.

Staramy się, aby nazwa JOYVI była symbolem solidności, fachowości i elegancji co zaowocowało zdobyciem Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich za kolekcje: Garnitury z linii VIP w 2008r i Garnitury ślubne w 2009r.

Nasze produkty można kupić w wielu sklepach w całej Polsce. Zainteresowanym osobom chętnie przekażemy dokładne dane teleadresowe. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia firmowego salonu mody męskiej w Łodzi przy ulicy Rzgowskiej 148.

Zobacz także: